Knihkupectví je jeden z mála důkazů, že lidé stále myslí. Jerry Seinfeld

Zajímavosti

Malé zemětřesení =o)

7. listopadu 2008 v 19:15 | Sagitta

Tak vám přináším novou zprávu. Včera ve škole, když jsme se pracně učili biologii jsme najednou ucítili otřesy. Normal se nám klepali lavice =o) Tak jsme to nechali bejt, jsme si řikali jo to je v pohodě to se tady jen někdo klepe. Ale pak už si toho všimla celá třída, no učitel nám to nechtěl věřit, ale pak to taky cítil. Teď tam začali křičet, že se musme schovat pod lavici, ale nebyla panika to jako ne=o). To bylo myšleno pouze ve srandě. A jako vysvětlení nám učitel řekl, že je to ze stavby nedaleko od nás. A toto byla naše napínavá, ,,hrůzostrašnᡠchvilka =o)

Halloween

1. listopadu 2008 v 13:09 | Sagitta
Bojte se! Střežte se ! Dnes 31.10. radši nechoďte sami ven, mohlo by vás totiž něco přepadnout. Když nahlédnete oknem ven uvidíte zvláštní nestvůry...Jen ne tady v česku mno. No tak píšu už zase bláboly =) Ale jak ste si jistě už asi všimli dnes se slaví Halloween!
no teda jako u nás se vůbec neslaví, ale tak třeba je to u někoho jinak :-)
No než začal fungovat blog.cz tak jsem už odešla od compu, tak to prosím berte jako, že sem to psala včera =) moc vám děkuju za pochopení :) Jo a ještě něco, dole máte anketku :) tak prosím klikněte :-D
 
 

Reklama