Knihkupectví je jeden z mála důkazů, že lidé stále myslí. Jerry Seinfeld

Prosinec 2008

Že by povídka? =)

24. prosince 2008 v 0:23 | Sagitta |  =Harry Potter=
Tak jednou jsem říkala, že bych zkusila napsat povídku nebo spíše že bych jí začla psát na blog. No a ptž už mám pár stránek napsaných tak jsem ji začnu dávat. Tady máte k tomu obrázek a stručný popis:
Dotek blesku
Hrdinové: Sandy, André a poberti
Popis: Sandy se zčistajasna dostane do Bradavic. Neví co má dělat a jak se to stalo. Ale co je horší o době kam se dostala neví vůbec nic. Poberti, o ěch se přece v knížkách moc nepsalo, takže co teď?
Žánr: Někdy normal, místy komedie snad

Co se honí Snapeovi hlavou?

3. prosince 2008 v 16:47 | Sagitta |  =Harry Potter=
Tak jsem našla další skvělý obrázek Snapea s jeho povýšeným výrazem. ;)
A teď vám dávám otázku: Co byste řekli, že si Snape myslí???
Napište cokoliv, co vás napdne (můžete i víc komentů) na vaše nápady jsem vážně zvědavá =o)

Za jaký díl byste bojovali?

3. prosince 2008 v 16:42 | Sagitta |  =Harry Potter=

Snad každému přirostl k srdci nějaký určitý díl o Harrym Potterovi. Buď se mu líbil zrovna ten film a nebo se nemohl odtrhnout od knížky a musel si ji pořád číst dokolečka ikdyž ji už znal nazpaměť (to je můj případ =o).
Podle mě je v každém díle nějaká část, která Vám přirostla k srdci a vy ste si jen říkali: ,,Teď bych chtěl/a být v Bradavicích!'' Ať už smutná nebo veselá, právě to vás vtáhlo ještě víc do kouzelnického světa. Mě se třeba stalo, že když jsem dočetla jeden díl HP, tak jsem na každém kroku čekala něco kouzelně kouzelnického jestli víte jak to myslím =o). Sice to trvalo jen pár dní, ale stejně=). Nedokázala jsem přestat přemýšlet nad věcmi, že třeba večer kdy to budu nejméně čekat se u mě objeví Brumbál nebo Hagrid. Nebo k nám dolítne sova s dopisem...
A právě to je ono...to je to správné, když si začnete být nejistí jestli třeba ten svět vážně existuje =)
A mě by zajímalo, jaký díl se vám nejvíc líbí...jaký vám skutečně přirostl k srdci a bránili byste ho všemi možnými prostředky =o)